Systemy nawadniania

Firma Foresta zajmuje się projektowaniem, montażem oraz obsługą serwisową automatycznych systemów nawadniających dla terenów zielonych (ogrodów, parków, terenów rekreacyjnych, boisk, kortów).

Do montażu systemów nawadniających wykorzystujemy sprzęt czołowych światowych producentów, takich jak Rain Bird, Drago,Claber, Gardena.

Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów, każdy projekt dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Sporządzając plan instalacji, ogromną wagę przywiązujemy również do czynników naturalnych, takich jak ukształtowanie terenu czy typ roślinności.

Bez wątpienia najważniejszą zaletą systemu nawadniającego jest to, iż pozwala zapomnieć o wszystkich czynnościach związanych z podlewaniem.

Korzyści z systemu nawadniającego:

  • oszczędność czasu
  • oszczędność wody, która osiąga ponad 50%
  • systematyczność nawadniania
  • nawadnianie w odpowiednim dla tej czynności czasie
  • podwyższenie odporności roślin na choroby grzybowe
  • eliminacja tzw. efektu soczewkowego

Uwzględniając czas potrzebny na ręczne podlewanie ogrodu oraz oszczędność wody, system nawadniający to inwestycja, która się zwraca.
Instalując profesjonalny system nawadniający pozostaje tylko cieszyć się pięknym trawnikiem i kwitnącym ogrodem.

Nawadnianie trawników
W zależności od wielkości nawadnianego obszaru stosujemy głowice deszczujące lub zraszacze wynurzalne. Szeroka gama zarówno dysz jak i zraszaczy wynurzalnych pozwala dostosować cały system do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Długą żywotność i bezawaryjną pracę zraszaczy jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki stosowaniu wyłącznie oryginalnych produktów renomowanych firm.

Nawadnianie roślin
W zależności od rodzaju roślin stosujemy linie lub taśmy kroplujące, mikrozraszacze oraz zamgławiacze. Linia kroplująca z kompensacją ciśnienia z wbudowanymi emiterami jest idealna do nawadniania każdego rodzaju roślinności rzędowej: żywopłotów, krzewów i runa leśnego. Dzięki kompensacji ciśnienia ten sposób jest szczególnie odpowiedni dla nawadniania skalniaków.

Skorzystaj z naszych usług

Skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami