Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów, usługi ogrodnicze

Każdy ogród wymaga wiele pracy, aby wyglądał pięknie. Oferujemy: strzyżenie i koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, przycinanie i formowanie drzew oraz krzewów, ochronę chemiczną roślin, zwalczanie chemiczne chwastów jedno i dwuliściennych, jesienne prace porządkowe, usuwanie liści, całoroczną konserwacje i pielęgnacja oczek wodnych oraz stawów, doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin i estetycznego i funkcjonalnego zagospodarowania otoczenia, inne prace ogrodnicze związane z zakładaniem i utrzymaniem ogrodów oraz terenów zieleni.

Zakładanie ogrodów

W pełnym zakresie wykonujemy ogrody pochodzące z naszego biura projektowego i innego. Jeżeli posiadają Państwo już projekt to chętnie go wykonamy. Ogrody, systemy nawadniające, oczka wodne, kaskady, kostka granitowa, nawierzchnie z kamienia naturalnego.

Harmonogram:
1a) Wstępna wycena ogrodu - zajmuje to zwykle jeden dzień. Do wykonania wyceny wstępnej potrzebny jest projekt ogrodu i opis stanu istniejącego terenu.
1b) Wycena końcowa - wycena końcowa jest przygotowana po wizji lokalnej przez naszych pracowników, po dokładnych pomiarach i po rozmowie z klientem.
2) Podpisanie umowy i rezerwacja terminu realizacji.
3) Budowa przeciętnego ogrodu 1000 m2 to około 2-3 tyg. (czas jest orientacyjny, może ulec zmianie)


AltanyAltana to dobre miejsce na codzienny odpoczynek, chwile relaksu, czy wypicie kubka kawy. Zanim zdecydujemy się na wybór altany, dobrze jest zastanowić się nad lokalizacją i czy będzie ona użytkowana sezonowo, czy całorocznie.
GrillGrill jest potrzebnym rekwizytem w każdym ogrodzie przydomowym. Jest miejscem spotkań rodzinnych, czy towarzyskich i przestrzenią, gdzie można smacznie zjeść.
Murki oporoweMurki oporowe z naturalnego kamienia lub reprodukcji betonowych. Budujemy murki ogrodowe o wysokości od kilki centymetrów do 2 metrów. Płoty kratowe tworzone są z drewnianych listew.
Nawierzchnia z kamienia naturalnegoOferujemy nawierzchnie z kamienia naturalnego: piaskowca, marmuru, granitu, otoczaka, serpentynitu. Nawierzchnie wykonujemy na podbudowie z obrzeżem, a fugi wypełniamy ozdobnym grysem marmurowym.
Nawierzchnia ze żwiru Budujemy nawierzchnie żwirowe. Ścieżki, szlaki komunikacyjne, alejki z naturalnego żwirku wyglądają bardzo ładnie. Takie zastosowanie cieszy się dużym powodzeniem w ogrodach japońskich.
Oczka wodneOczka wodne, naturalne przydomowe oczko wodne z kaskadą. Zajmujemy się kompleksowym budowaniem oczek wodnych i stawów, czyli od projektu do realizacji.
Tarasy drewnaOferujemy wykonanie tarasów drewnianych. Realizujemy nietypowe zlecenia: tarasy drewniane w nawierzchniach, oczkach wodnych, basenach i stawach oraz kładki, pomosty itp.

Skorzystaj z naszych usług

Skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami